Ką daryti, kad telefonas veiktų greičiau?

Įsigijus naują išmanųjį telefoną, jaučiamės nepakartojamai: nenudėvėti kampai, nesubraižytas ekranas, gausybė naujų funkcijų ir, svarbiausia, puikus greitis, nesukeliantis jokių trikdžių naudojantis prietaisu. Deja, anksčiau ar vėliau ši pasaka baigiasi… Su laiku telefonai apkraunami įvairia medžiaga ir programomis, kurios užima atmintį, turinčią įtakos įrenginio spartumui. Tačiau nemanykite, kad sulėtėję mobilieji telefonai niekada nebebus toks pat, kaip pačioje pradžioje. Vadovaujantis keletu patarimų ir atliekant namų darbus, kurie užims vos keletą minučių jūsų brangaus laiko, savo telefono greitį ir puikų veikimą išlaikysite maksimaliai ilgai ir jums nereikės vargintis dėl nuolat stringančio, lėtai veikiančio išmaniojo įrenginio. Kokie jie?

Perkrovimas

Telefono greitaveikaJei staiga nė iš šio, nė iš to telefonas pradėjo veikti itin lėtai, nepulkite į paniką ir nemanykite, kad jį reikia keisti nauju. Gali būti, kad telefoną užteks tiesiog perkrauti. Kaip tai padaryti? Išjunkite įrenginį ir jį vėl įjunkite. Nors šis patarimas ir itin paprastas, labai dažnais atvejais perkrovimas suveikia ir padeda sugrąžinti įprastą prietaiso veikimą.

Nenaudingos programėlės

Dažnai žmonės skundžiasi, kad jų telefonai veikia itin lėtai, tačiau atvertus jų pagrindinį langą, išvystume begalę įvairių programėlių, kurių pusė – seniai nebenaudojamos. Kad ir kaip smagu atsisiųsti visas naujausias, tik į rinką išėjusias mobilias aplikacijas, turėkite omenyje, kad jos užima labai daug vietos. Jei norite, kad jūsų telefonas veiktų nepriekaištingai, karts nuo karto turite tą vietą atlaisvinti ir ištrinti visas nebenaudojamas programėles, senas nuotraukas, vaizdo medžiagą ir kitą informaciją.

Kenkėjai ir šiukšlės

Nemanykite, kad įvairūs virusai bei kenkėjai gali pulti tik jūsų kompiuterį. Taip pat pažeidžiami ir telefonai. Todėl rekomenduojame naudoti įvairias antivirusines programėles, kurios padeda kovoti su šiais piktadariais. Be to, laikui bėgant bet kuriame telefone susikaupia nemažai šiukšlių. Įsidiegę mobilias aplikacijas, kurios padeda išvalyti senus programėlių likučius ir kitas nereikalingas šiukšles, jų atsikratysite vos keleto paspaudimų pagalba. Šią procedūrą būtina atlikti profilaktiškai: keletą kartų per mėnesį, o dar geriau – po kartą į savaitę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *